Wylewka anhydrytowa bez ogrzewania podłogowego

Również świetnie się sprawdzi

Jastrych anhydrytowy WOLPLAN® nadaje się również doskonale do pomieszczeń w których nie zaplanowano instalacji ogrzewania podłogowego. Oto kilka korzyści przemawiających za dokonaniem takiego wyboru:


wylewka anhydrytowa na dużej powierzchni bez dylatacji

Możliwość wykonywania bezfugowych jastrychów na bardzo dużych powierzchniach (aż do 900m2). Gwarantuje to dużą oszczędność czasu podczas budowy, a podczas okładzinowania daje nieograniczoną dylatacjami swobodę układania parkietów, kafli itp.

Obniżenie kosztów prac przy okładzinowaniu - Szereg właściwości podkładów WOLPLAN w tym właściwości samorozlewne i samopoziomujące wpływają na gładkość i równość powierzchni jastrychu, która staje sie gotowym podkładem do okładzinowania. Nie wymaga stosowania dodatkowych mas samopoziomujących, ani żadnych zabiegów mających na celu równanie nawierzchni.


Jastrych anhydrytowy na drewnianym stropie

Obniżenie obciążenia stropów - Wylewki anhydrytowe WOLPLAN mają dużo mniejszą masę od standardowych wylewek cementowych. Ponadto dzięki wysokim klasom wytrzymałości można znacznie zmniejszyć grubość wylewki WOLPLAN. Umożliwia to zastosowania w obiektach remontowanych np. przy adaptacji strychu, lub na drewnianych stropach, gdzie waga wylewki ma kluczowe znaczenie.

Skrócenie czasu trwania budowy - wymagana mała grubość jastrychu WOLPLAN gwarantuje szybsze schnięcie i osiągnięcie gotowości do etapu okładzinowania Ponadto już po 12 godzinach po wylaniu możliwe jest chodzenie po wylewce i kontynuacja dalszych prac wykończeniowych (np. montaż elektryki, tapetowanie, malowanie itp.)