wylewka WOLPLAN CT baner

Wylewka samopoziomująca cementowa

Najszybciej wysychająca wylewka na rynku

Wylewka WOLPLAN CT® to podkład podłogowy o właściwościach samorozlewnych i samopoziomujących. Wykonany jest na bazie cementu, jest całkowicie wodoodporny i morozoodporny, dlatego można go śmiało stosować w mokrych wnętrzach oraz na zewnątrz budynków.


Wylewka na ogrzewanie podłogowe

Wylewka cementowa WOLPLAN CT® za sprawą wysokiego współczynnika przenikania ciepła rzędu 2,2 do 2,4 W/m2K doskonale nadaje się do zastosowania jako wylewka na ogrzewanie podłogowe. Jej jednorodna konsystencja oraz ścisłe przyleganie wylewki do ścian rur grzewczych są gwarancją, że szybko i bez żadnych barier będzie przekazywać ciepło do wnętrza mieszkania.


Uniwersalność zastosowania

wylewka cementowa w piwnicyWłaściwości wylewki cementowej WOLPLAN CT® umożliwiają jej zastosowanie we wszystkich wewnętrznych pomieszczeniach (również w piwnicach i garażach), jak i na zewnątrz (na tarasach, balkonach, w altanach). Twardość i odporność na zrywanie jaką osiąga wierzchnia warstwa wylewki daje możliwość okładzinowanie jej wszystkimi dostępnymi rodzajami okładzin (drewno, ceramika, kamień naturalny, laminat, LVT i inne). Szeroki zakres klas wytrzymałości w jakich dostępna jest wylewka pozwala na wkorzystanie jej zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w miejscach użyteczności publicznej.


Najszybciej schnąca wylewka na rynku

posadzka cementowa szybkoschnącaWylewka cementowa WOLPLAN CT® jest materiałem szybkoschnącym. Ta cecha przyspieszy proces całej budowy, gdyż w przeciwieństwie do klasycznej półsuchej wylewki cementowej (z miksokreta) można po niej chodzić już po 12 godzinach. W tym czasie jest możliwość wykonywania np. prac związanych z elektryką, bądź drobnych prac wykończeniowych. Już po 5 dniach od wykonania istnieje możliwość okładzinowania gotowego jastrychu.


Gwarantujemy porządne i szybkie wykonanie

Przed rozpoczęciem prac nad jastrychem nasz zespół doradczy przyjedzie na budowę w celu pomocy w doborze odpowiedniej klasy materiału, wyborze technologii wykonania izolacji i podbudowy. Ponadto wykonamy wszystkie niezbędne pomiary. Metodą laserową dokładnie mierzymy powierzchnie przeznaczone na wylewkę. Jeśli okaże się, ze stropy lub powierzchnie do wylania są nierówne, informujemy o tym klienta i proponujemy ich wyrównanie przy pomocy dużo tańszego materiału. Ułatwi i przyspieszy to późniejsze prace przy układaniu styropianów oraz diametralnie zmniejszy zużycie materiału przy wykonaniu wylewki anhydrytowej. Nie pozwolimy, aby nasz klient niepotrzebnie tracił pieniądze.

dostawa i wykonanie wylewki anhydrytowejZobowiązujemy się do wykonania wylewki w ustalonym terminie. Nasz materiał dostarczmy przy pomocy mobilnego silosu dwukomorowego typu TransMix. Po podłączeniu wszystkich węży rozpoczynamy wykonanie wylewki. Materiał jest mieszany bezpośrednio przed wylaniem w ilośći dokładnie takiej, by osiągnąć wymaganą grubość jastrychu. Klient nie płaci za materiał, który nie został zużyty. Całym procesem steruje komputer, co eliminuje "błąd ludzki" oraz jest gwarancją spełnienia wszelkich norm dotyczących klasy wytrzymałości wylewki oraz jej składu i innych właściwości.


Wylewka cementowa - cena

Cena zależna jest od rodzaju i ilości zużytego suchego materiału. Materiał. który został dostarczony na budowę, ale nie został wykorzystany nie jest wliczany w cenę. Ponadto woda (w ilości ok 10%-15% masy wylewki), która jest niezbędnym składnikiem wylewki, nie jest (i nie powinna być) wliczana w cenę materiału, gdyż:

  • jest własnością inwestora - zostaje dodana jako składnik wylewki dopiero na miejscu budowy
  • podczas schnięcia wylewki odparowuje niemal całkowicie